top of page

Доставка та оплата

Магазин цінує час наших клієнтів: робить обробку та відправку замовлень максимально швидко, наскільки це можливо. Готові до відправки замовлення відправляються в той же день (при готовності до 13-30) або на наступний день після готовності до відправки замовлення. У суботу та неділю відправки не відбуваються. Готовим до відправлення вважається оброблене менеджером і оплачене покупцем замовлення.

 

Способи доставки:

  • Службою доставки "Нова Пошта" на відділення.

  • Службою доставки "Нова Пошта" кур'єром за адресою. Умови доставки кур'єром Нової Пошти встановлюються безпосередньо Новою поштою.

 

Вартість послуг з доставки оплачуються Покупцем за тарифами служби доставки при отриманні товару.

Доставка товарів здійснюється по всіх регіонах України в яких працюють служби доставки "Нова пошта". В середньому по Україні тривалість доставки становить 1-3 дні. Доставка здійснюється за графіком роботи служби доставки. Детальну інформацію Ви можете отримати на відповідному сайті Нової пошти.

Після відправки замовлення Вам прийде СМС з номером накладної, за допомогою якого Ви зможете відслідковувати свою посилку на сайті служби доставки.

Для отримання оплаченого товару Вам необхідно буде пред'явити документ, що засвідчує особу або штрих код одержувача в додатку Нової Пошти операторам або кур'єру служби доставки.

Будьте уважні при вказівці даних для здійснення відправки.

Безкоштовне зберігання прибутого у відділення замовлення здійснюється протягом 5 днів з моменту відправлення замовлення. Далі за зберігання замовлення стягується плата за тарифами служби доставки.

 

Варіанти оплати:

  • Оплата на рахунок. Слід враховувати, що можливо Вам доведеться оплачувати комісію встановлену банком і стягується безпосередньо банком без нашої участі (платіжний сервіс Portmone).

Доставка товару можлива тільки після підтвердження оплати.

bottom of page