top of page

Договір публічної оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. За цим Договором одна сторона Продавець з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови цього Договору публічної оферти – Покупець, з іншого боку, надалі разом іменовані – Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі – Договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, які розміщені у відповідному розділі сайту https://pelartlab.com

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Сайті Продавця.

1.3. Покупець погоджується з тим, що всі умови йому зрозумілі та він приймає їх повністю і беззастережно.

2. ПОНЯТТЯ І ВИЗНАЧЕННЯ

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

«Договір публічної оферти» – публічний договір, зразок якого розміщено на сайті https://pelartlab.com та застосування якого є обов'язковим для Продавця, що містить пропозицію Продавця про придбання Товару, розміщеного на сайті https://pelartlab.com, спрямоване невизначеному колу осіб, у тому числі Покупцям.

«Товар» - предмет торгівлі (професійна космецевтика, пілінги, мезо-сировотки) про придбання якого на сайті https://pelartlab.com розміщено пропозицію Продавця. 

«Сайт» - інтернет веб-сторінка https://pelartlab.com

«Продавець» –  фізична особа - підприємець Тараненко Анастасія Віталіївна, РНОКПП 3567002180, Місцезнаходження: Україна, 02192, місто Київ, вул. Солов'яненка Анатолія, будинок 17, квартира 42, яка є розповсюджувачем Товару і за допомогою сайту https://pelartlab.com має намір його продати. 

«Покупець» – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, які відвідали сайт https://pelartlab.com і мають намір придбати той чи інший Товар. 

«Замовлення» – належним чином оформлена і розміщена на сайті https://pelartlab.com заявка Покупця на купівлю Товарів, або оформлена за допомогою електронної пошти, або телефону, або інших засобів комунікації із Продавцем.

 «Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника.

 

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж Товарів на Сайті, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем Товарів на Сайті;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення на Сайті;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого на Сайті;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві на умовах цього Договору.

4. ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який Товар, представлений на Сайті і є в наявності у Продавця.

4.2. Кожна позиція Товару може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. У разі відсутності Товару, вказаного на Сайті, внаслідок технічних негараздів, а також з інших причин, не залежних від Продавця, зазначене замовлення анулюється повністю або частково, а Покупець інформується шляхом надсилання йому повідомлення.

4.4. При відсутності Товару Покупець має право замінити його Товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного Товару, анулювати замовлення.

4.5. Покупець самостійно оформляє Замовлення на відповідній сторінці Сайту шляхом додавання Товарів у віртуальну корзину з подальшим оформленням та підтвердженням Замовлення, або зробивши Замовлення по електронній пошті, або за номером телефону, зазначеному в розділі контактів Сайту, або за допомогою інших засобів комунікації з Продавцем.

4.6. Покупець несе повну відповідальність за надання не вірних даних при оформленні замовлення, які унеможливлюють виконання своїх обов’язків Продавцем перед Покупцем.

 

5.ЦІНА ТА ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на відповідній сторінці Сайту. Ціна може змінюватися Продавцем в односторонньому порядку.

5.2. Продавець має право встановлювати знижки та бонуси на Товари. Види знижок, бонусів та порядок їх нарахування можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5.3. У випадку невірного вказання ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по виправленій ціні, або анулювання Замовлення. При неможливості зв’язку з Покупцем, таке Замовлення вважається анульованим.

5.4. Ціна Договору визначається шляхом додавання цін всіх обраних Товарів поміщених в віртуальну корзину та застосування усіх доступних Покупцеві знижок та бонусів.

5.5. Вартість Замовлення може змінюватися в залежності від ціни, знижок та бонусів, кількості або номенклатури Товару. 

5.6. Покупець оплачує замовлення за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, вказаний в рахунку. Покупець оплачує замовлення протягом трьох робочих днів з дати отримання рахунку в розмірі 100% вартості замовленого Товару. У випадку відсутності оплати за замовлений Товар (не надходження коштів) у вказаний строк, Продавець залишає за собою право анулювати замовлення.

5.7. Покупець має право оплатити замовлення будь-яким іншим способом у випадку домовленості з Продавцем. 

5.8. При оплаті Покупцем замовлення можливо стягування додаткової комісії в залежності від виду оплати.

5.9. Обов’язок Продавця по інформуванню Покупця про додаткові комісії вважається виконаним при оформленні покупцем Замовлення.

 

6. УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕНОГО ТОВАРУ

6.1. Покупець отримує Товар за допомогою послуг Компанії-перевізника ТОВ «Нова Пошта», або отримує його особисто. 

6.2. При доставці Товарів виконуваної Компанією-перевізником ТОВ «Нова Пошта» Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів ТОВ «Нова Пошта». 

6.3. При виконанні доставки, Товар видається Покупцю, або третій особі, вказаній в замовленні в якості Отримувача.

6.4. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, що доставляється ТОВ «Нова Пошта», Покупець підтверджує власним підписом в товаро-транспортній накладній, декларації Компанії-перевізника, у видатковій накладній при отриманні Товару, або самим фактом отримання товару від Компанії-перевізника, що фіксується відповідним статусом стану доставки в електронній системі обліку Компанією-перевізником, доступ до перевірки такого статусу можливо отримати за зверненням до Компанії-перевізника або перевіркою на сайті Компанії-перевізника. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження Товару Компанії-перевізнику в зазначеній кількості і сплаченому Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього Товару та в належному стані та якості. 

6.5. У разі відсутності Отримувача за адресою доставки, зазначеної Покупцем в заявці або відмови Покупця від отримання Товару з необґрунтованих причин, при доставці Кур'єром компанії-перевізника, Товар повертається в центр відвантаження. 

6.6. Оплату за послуги доставки здійснює Покупець при отриманні Товару. Оплата нараховується безпосередньо Компанією-перевізником, без участі Продавця, по тарифам Компанії-перевізника, послуги якої використовувалися для доставки Товару.

6.7. Територія доставки товарів обмежується територією України за виключенням АР «Крим», та тимчасово окупованих територій України. В окремих випадках доставка Товару може здійснюватися за межі території України за наявності погодження з Продавцем. 

6.8. Обов’язок Продавця передати товар Покупцеві вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправленого Товару, таким чином як цей момент визначається Компанією-перевізником, послуги якої використовувалися для доставки Товару.

6.9. Покупець розуміє і погоджується з тим, що здійснення доставки - це окрема послуга, яка не являється невід’ємною частиною Товару придбаного Покупцем та виконується сторонніми Компаніями-перевізниками.

6.10. Разом із замовленим Товаром Покупцеві надається видаткова накладна на Товар.

 

7. ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

7.1. Продавець має право:
- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:
- своєчасно оплатити замовлення Товару на умовах цього Договору.

7.3. Покупець має право:
- оформити замовлення на Сайті;
- отримати Товар за умови його своєчасної оплати;
- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

 

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним міжнародним та українським законодавством. 

Ні за яких обставин Продавець не повинен нести відповідальність за будь-які непрямі, випадкові, штрафні, особливі або передбачувані збитки, пов'язані з Сайтом, а також за втрату прибутку, ушкодження, витрати, пов'язані з зупинкою діяльності, перериванням використання, втратою даних, втратою інших нематеріальних активів, втратою безпеки інформації, яку ви надали у зв'язку з використанням Сайтом (включаючи використання або отримання будь- яких сторонніх додатків або стороннього контента), або з несанкціонованим заволодінням такої інформації третіми особами. Продавець не несе відповідальність за будь-який несанкціонований доступ або зміну наданої Покупцем інформації чи даних, або за будь-які матеріали або дані, надіслані або отримані Покупцем або не відправлені чи не отримані Покупцем. Продавець не несе відповідальності за будь-яку загрозливу, наклепницьку, непристойну, образливу поведінку або незапитуваний контент будь-якої іншої сторони, або за будь-які порушення третіми сторонами прав стосовно об'єктів інтелектуальної власності, конфіденційності або інших прав. 

Продавець не несе відповідальності за:

- Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку негараздів у телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних та інших суміжних системах;

- Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки, пов'язані з їх роботою;

- Затримку доставки Товарів, яка виконується за допомогою сторонніх Компаній-перевізників;

- Належне функціонування Сайту, якщо Покупець не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе жодних зобов'язань щодо забезпечення користувачів такими засобами;

- Вміст цілісної упаковки, переданої виробником, за склад парфумів чи косметичних виробів, дотримання Виробником технологічних правил та умов при виготовлення Товару. 

- Продавець не несе відповідальність за збитки та шкоду заподіяну Покупцеві у разі неналежного використання придбаних у Продавця Товарів.

8.2. У разі виникнення суперечок, пов'язаних з виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів про стягнення заборгованості з покупця, Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії – 7 (сім) календарних днів з дати її отримання. По спорах у зв'язку зі стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно. 

8.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або в зв'язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді відповідно до міжнародного та українського матеріального і процесуального права.

8.4. За всі дії, що здійснюються від імені Покупця, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе винятково Покупець.

8.5. Визнання судом недійсності будь-якого з положень цих правил та умов не тягне за собою не дійсність усіх положень.

 

9.ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

9.1. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього Договору за умови попередньої публікації його на Сайті.

9.2. Продавець здійснює організацію дистанційного способу продажу Товарів через Сайт.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення Товару. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати Товару) Покупець надає Продавцю та свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ « Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого на Сайті замовлення означає повну згоду Покупця з умовами цього Договору (публічної оферти).

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України « Про електронну комерцію».

9.6. Використання ресурсу Сайту для попереднього перегляду Товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупець є конфіденційною. Продавець використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки Товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

 

10. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ 

10.1. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений Продавцем. Покупець має право на обмін Товару з урахуванням положень законодавства про підстави і переліку Товарів, які не підлягають обміну (поверненню). 

10.2. Покупець погоджується з тим, що придбаний ним Товар не підлягає обміну та поверненню в наступних випадках:

1) Із моменту покупки Товару пройшло більше 14 календарних днів;

2) Із моменту придбання Товару не минуло 14 календарних днів, але Товар був у вжитку, порушена цілісність упаковки і / або комплектність, відсутні бирки / цінники і т.д.

3) Товар належить до переліку товарів, які поверненню та обміну не підлягають, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (за чинної редакції) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/172-94 -% D0% BF, 

4) Товар не повертається та не обмінюється якщо Покупець відмовляється надати фото- чи відеоматеріали бракованого і / або несправного, на його погляд, Товару.

10.3. Цими Правилами і умовами Покупець підтверджує свою обізнаність у тому, що обміну або поверненню підлягає:

- Товар що не відповідає Вашому Замовленню;

- бракований товар у якого суттєво пошкоджена упаковка, якщо факт пошкодження встановлений Продавцем;

- товар у якого закінчився строк придатності;

- тільки новий товар, який не був у вжитку та не має слідів використання: подряпин, сколів; 

- мають бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування;

- товар саме той, що був проданий Продавцем;

- покупець має оригінал документа, що підтверджує факт покупки відповідного Товару. Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за Продавцем право відмовити Покупцеві в обміні або поверненні Товару.

10.4. Якщо Покупець має намір повернути Товар, таке повернення здійснюється з урахуванням правил і умов перевізника або кур'єра.

10.5. У разі наявності хоча б одного з перерахованих недоліків, Покупець зобов'язаний зафіксувати його в складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем і особою, яка здійснила доставку Товару або Продавцем. Недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відео зйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки і домовитися про заміну Товару. 

10.6. Сторони погодили, що в разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, визнається отримання Покупцем Товару в належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень і в повній комплектності. 

 

11. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

11.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України « Про електронну комерцію».

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки Товару, шляхом повернення грошових коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

12. АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ

ПРОДАВЕЦЬ:

Фізична особа - підприємець 

Тараненко Анастасія Віталіївна,                                 

РНОКПП 3567002180, 

Місцезнаходження: Україна, 02192, місто Київ, 

вул. Солов'яненка Анатолія, будинок 17, квартира 42

bottom of page